Media about us

Wiadomości SMS pomagają budować lojalność

14/01/2016

Według danych opublikowanych przez firmę Mobit, nawet 50 proc. konsumentów dokonuje zakupu po otrzymaniu wiadomości SMS z kodem rabatowym na produkt. Kampanie SMS mają nawet 7-krotnie wyższą skuteczność niż email marketing.

83,3 proc. Polaków chce otrzymywać powiadomienia sms związane z zakupami online

19/11/2015

Powiadomienia SMS są najchętniej wykorzystywanym sposobem komunikacji wśród Polaków – ze wszystkich dostępnych technologii ponad 94 proc. osób wybiera właśnie krótkie wiadomości tekstowe, a 65 proc. korzysta z nich codziennie, wynika z raportu „Komunikacja SMS w Polsce”, przeprowadzonego przez platformę SerwerSMS.pl.

 

Czytej wiecej...

Już co piąty Polak robi zakupy za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

09/06/2015

„Efektywność działań marketingowych determinowana jest przede wszystkich ich spójnością. Aktualnie dla wielu marketerów priorytetem jest optymalizacja działań w zakresie obsługi klienta, sprzedaży, asysty technicznej oraz lepsza komunikacja marki z konsumentem. Wszystkie kanały komunikacji powinno być spójne. Kampanie social media, kampanie SMS reklamy typu display i client service – to tylko kilka elementów tej układanki. Ponad 20% specjalistów ds. marketingu wciąż nie wie, jak zdefiniować kompleksową obsługę klienta w firmie. Osiągnąć można to dzięki wdrożeniu nowych technologii do przedsiębiorstwa. Powinniśmy zastanowić się czego oczekuje od nas nasz klient? Z jakich narzędzi korzysta najchętniej? Co budzi w nim pozytywne emocje? Dzięki temu będziemy w stanie przyjąć odpowiednią strategię działania i wykorzystać do tego właściwe narzędzia biznesowe. Z badań ekspertów wynika, że dziennie przed smartfonem spędzamy blisko 150 minut. W tym roku już blisko 60% Polaków będzie posiadało smartfona. Z kolei z badania – Komunikacja SMS w Polsce – wynika, że SMS z promocją zachęciłby blisko 90% konsumentów do zapoznania się z ofertą sklepu. Czy warto kierować się tym co podpowiadają nam sami konsumenci? Zdecydowanie tak!” – podsumowuje Daniel Zawiliński, CMO platformy SerwerSMS.pl

Czytaj więcej...

Back to list

Discover the world of mobile communication in the professional way!

Receive 100 free messages for the start + Shortcode 4301 for free!

Sign up

Try 14 days for free

Order a phone call, we will contact you.

Leave us your phone number, our consultants will contact You and answer your questions.

Are you our customer?

Your number will serve only for a single contact.
If the list has no prefix from your country, please contact us via contact form.

Order a phone call, we will contact you.